Hakkımızda

 

Adana Özel Sabiha Teyze Huzurevi ve Bakım Merkezi

Sakinlerine, yeni arkadaşlar edinebilecekleri, güvenli, keyifli ve sımsıcak bir yaşam ortamı sunan Özel Sabiha Teyze Huzurevi ve Bakım Merkezi kendi binasında 4 katta 15 oda/suitten oluşan, toplam 36 kişilik kapasiteye sahiptir.

Özel Sabiha Teyze Huzurevi diğer huzurevlerinden farklı olarak sakinlerine, içerisinde buzdolabı, klima ve TV bulunan, tek, çift ve üç kişilik odalar sunmaktadır. Huzurevimiz şehrin en mutena bölgesinde fakat şehir gürültüsünden uzakta, evinizin sıcaklığında aynı zamanda eşsiz konforuyla,  konuklarının  rahatlığı ve ihtiyaçları göz önünde tutularak dekore edilmiştir.

Huzurevimizde bulunan  odalarda kendilerine misafirlerimizin kendilerine ait özel banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Banyolarda kişilerin güvenliği dikkate alınarak kaymayan yer döşemeleri ve özel duş sistemi kullanılmaktadır.

Misafirlerimizin güvenliği için binamız komple engelsiz bir alan olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda misafirlerimizin rahatlığı için asansörümüz bulunmaktadır.

Özel Sabiha Teyze Huzurevi'nde sakinlerin odaları düzenli olarak temizlenir, çamaşırları yıkanır ve ütülenir.

Sabiha Teyze Huzurevi'nde sakinlerin vakitlerini eğlenceli ve huzurlu şekilde geçirebilecekleri farklı alanlar yer almaktadır. Katlarda bulunan mini mutfaklar, dinlenme ve çay salonları, balkonlar ve modern tarzdaki terasları  ve şıklığıyla konuklarına ferah bir atmosfer sunmaktadır. Sakinler diledikleri zaman iç aydınlatıcı mekanlarda bir araya gelerek sohbet edebilir, televizyon seyredebilir ve hobilerine uygun olarak vakit geçirebilirler.

-Şehir merkezine yakın, aynı zamanda doğa ile iç içedir.

-Diyetisyen kontrolünde hazırlanan lezzetli ev yemekleri sunulmaktadır.

-Konuklarımıza resim, müzik, el sanatları gibi sosyal aktivitelerin yanı sıra turlar ile kültürel faaliyetler düzenlenmektedir.

-Tüm odalarda yara yapmayan, özel üretilmiş ortopedik yataklar mevcuttur.

-Sevgi ve şefkate dayalı hizmet anlayışıyla, misafirlerimiz ister belirli bir süre, ister dönemsel, ister sürekli olarak misafir edilmektedir. Artık tatile veya iş seyahatine çıkarken gözünüz arkada, aklınız evinizde kalmayacak!

-Misafirlerimiz, sürekli uzman doktor, psikolog, hemşire, sosyal hizmet uzmanı, yaşlı bakım elemanlarının gözetimindedir.

-Ortak kullanım alanları huzurevi personeli tarafından 24 saat kamera sistemiyle izlenmektedir.